ATAR GLASS producent maszyn i urządzeń do obróbki szkła Polska

ATAR GLASS


11-100 Lidzbark Warmiński
ul. Poniatowskiego 5
tel.mobil: 48 660 885 770
tel/fax: 48 89 767 27 34

www.atarglass.pl
atar_biuro@o2.pl
 

Firma ATAR GLASS jest producentem szlifierek do szkła od 1994 roku. Mamy duże doświadczenie w produkcji wielowrzecionowych szlifierek. Nasze obrabiarki pracują zarówno w kraju jak i za granicą. Nieskomplikowana konstrukcja, dobór wysokiej jakości materiałów oraz wyposażenie w elektroniczny panel sterujący zapewniają długotrwała eksploatację. W naszej ofercie znajdują się także szlifierki jednowrzecionowe produkowane z myślą o małych zakładach szklarskich. Główną jej zaletą jest uniwersalność - można na niej obrabiać szkło o dowolnym kształcie i grubością a jej cena jest atrakcyjna. Oferujemy także transportery rolkowe oraz modułowe z płynną regulacją przesuwu idealnie współpracujące z naszymi szlifierkami.

Współpraca z partnerami i zachowanie międzynarodowych norm jakości jest priorytetem naszej firmy. Kompania Atarglass posiada wieloletnie doświadczenie nawiązania długodystansowych owocnych relacji biznesowych jak z polskimi tak i z zagranicznymi firmami. Wizytówką naszej firmy jest nasz produkt. Dlatego staramy się aby oferowany przez nas produkt usatysfakcjonował zarówno dystrybutorów, jak i naszych odbiorców. Poza tym gwarantujemy pomoc techniczną po dokonaniu zakupu w naszym przedsiębiorstwie.

Powrót usatysfakcjonowanych klientów stanowi dla nas największą nagrodę za wysiłek wkładany przez nas w tę dziedzinę produkcji.

Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zależy nam aby nasz klient czuł się wyjątkowo otrzymując fachowe doradztwo, stały kontakt, pewność że zawsze może liczyć na naszą pomoc i zawsze tej pomocy udzielimy. Rozwiązywanie technologicznych problemów naszych klientów, profesjonalna obsługa klienta to stały progres naszej działalności.

Poniżej przedstawiamy naszą ofertę:

ATAR GLASS producent maszyn i urządzeń do obróbki szkła Polska ATAR GLASS producent maszyn i urządzeń do obróbki szkła Polska
Szlifierka SW-1 S Szlifierka SW-1
   
ATAR GLASS producent maszyn i urządzeń do obróbki szkła Polska ATAR GLASS producent maszyn i urządzeń do obróbki szkła Polska
Szlifierka SWG-1 Wiertarka pionowa
 
  ATAR GLASS producent maszyn i urządzeń do obróbki szkła Polska  
  Stół transportowy  
 
Google+